Eesti Eesti keeles

Uudised

Mida arvavad noorena kaubanduses töötamisest maailmakuulsad staarid?

Sa ei tea kunagi, kuidas ja kus sinu suured unistused täituvad, kindel on aga see, et kuni sa pole ennast proovile pannud ja katsetanud, ei tea sa ka, milleks võimeline oled või mis sind tegelikult huvitab ja motiveerib. Alusta kaubandusest, see on suurepärane võimalus enda tundmaõppimiseks!

Loe edasi

Esimene töökoht kaubanduses - ?!

Kui tunned, et sa veel ei tea täpselt, millisele valdkonnale oma karjäär üles ehitada, siis kindlasti on hea mõte katsetada ja proovida erinevatel positsioonidel ja valdkondades töötamist. Kaubandus on just selline mitmekesine valdkond, kus on kogemuste saamiseks on erinevaid võimalusi.

Loe edasi

6 kõige huvitavamat oskust, mida kaubanduses omandada

Öeldakse, et pole olemas asja, mida ei saaks õppida. Ja öeldakse ka, et inimene õpib kogu elu. Mitte ükski õpitud oskus ei jookse mööda külgi maha. 

Loe edasi

6 valearvamust kaubanduses töötamise kohta

Elukutseid on maailmas loendamatu arv ning kõige paremini saab neid tundma õppida just praktiseerides. Selleks on kõige tõesemaks infoallikaks ikka need, kes on ise kaubanduses töötanud. Kuid sellegipoolest levib pahatihti mõningaid müüte kaubanduses töötamise kohta, millel tõepõhja pole.

Loe edasi

Kas teadsid? Need viis ametit on kaubanduse ühed huvitavamad

Kui mitut unikaalset ametikohta kaubanduses oskaksid nimetada SINA?

Loe edasi

Töövari Nicole: tahaksin saada moekaupluse loovjuhiks

Rocca al Mare kooli õpilane Anna-Nicole Innes armastab moodi ning huvitub turundusest. Päev Baltika loovjuhi Piia Poolaku töövarjuna andis...

Loe edasi
Tagasi esilehele